Bizi Tanıyın

harita

HAKKIMIZDA
İslami Düğün Organizasyonlarının öncüsü Tuana Organizasyon, 1996’dan bu yana (yaklaşık 28 yıldır) merkezi İstanbul olmak üzere, ülke ve 2011 yılı itibariyle artık dünya genelinde sayısı 1000 leri aşan birçok başarılı Konser, Düğün v.b. Müzik organizasyonlarına imza atan, alanındaki en uzman dini müzik ve dini düğün organizasyonudur.

Yıllardır ülkemizde ve dünyada büyük ihtiyaç olan profesyonel manada “İslami Düğün” ve “Dini Düğün” organizasyonu terimlerini aziz milletimize kazandıran ve sektöre ilham kaynağı olan kuruluşumuz bugün bünyesinde; 100 den fazla İlahi & Ezgi Sanatçısı, 100 den fazla Semazen, 50 den fazla Müzisyen, 20 den fazla Palyaço ve Animatör, 10 dan fazla Tiyatrocu, 10 Sunucu, 10 Stand Up & Meddah, 10 Vaiz, Türkiye ve Dünya çapında 16 Kurra Hafız, 6 Mehter Takımı bulundurmaktadır.

Ülke Geneli 5 bölgede, yurtdışında 2 ülkede teşkilatlanmasını tamamlayan, 1000’i aşkın canlı program, Onlarca Tv Programı ve Yüzlerce Radyo Programıyla sektörün öncü kuruluşu olmaya devam eden Tuana Organizasyon taklit edilen, takip edilen olmanın gururunu, öncü olmanın sorumluluğunu ve ilklere imza atmanın onurunu sizlerle yaşıyor.

MİSYONUMUZ

Bizlere empoze edilmeye çalışılan, müzik kültürüne alternatif olarak, kaynağını kendi inanç ve kültürümüzden alan, çağdaş müzik programları düzenlemek ve İslami çerçeveler içerisinde toplumun çekirdeği konumundaki “aile” kurumunun temelini oluşturan “düğün” merasimlerini; kaliteli, coşkulu, ve hayecanlı programlarla süslemektir…

VİZYONUMUZ

Kalite – Coşku – Değerlere Bağlılık

logotuana